SPOLOČNOSŤ

OTTO BERG je značka, ktorá si za viac ako desať rokov pôsobenia na svetovom trhu módy spravodlivo získala všeobecné uznanie a dôveru zákazníkov rôznych krajín.

Kolekcie značky OTTO BERG sú vyrábané v najlepších fabrikách Európy. Značka si zakladá na používaní vysokokvalitných prírodných materiálov svetových výrobcov tkanín. Roky skúseností a kvalitné technológie umožňujú produkovať detailne vypracované a skvele padnúce obleky, v ktorých sa snúbi nadčasovosť i výzva. OTTO BERG vníma potrebu klientov striedať eleganciu s ležérnosťou, čomu prispôsobil svoj sortiment. Ponuka je rozšírená o ten najlepší výber z módnych značiek Venti, Casa moda a Lerros. OTTO BERG - európsky štýl a vysoké prepracovanie umožňuje klientom udržať si sebavedomie v akejkoľvek situácii.


KLUB OTTO BERG

Využite možnosť registrácie do KLUBU KLIENTOV OTTO BERG a staňte sa súčasťou sveta, v ktorom budú mať benefity naozaj zmysel.

Získajte s novým OTTO BERG klubom množstvo zliav a výhod! Do klubu sa môžete zaregistrovať v ktorejkoľvek z našich predajní po nákupe nad 50 €. Po registrácii dostanete zákaznícku kartu, s ktorou získavate zľavu 10% na ďalšie nákupy akýchkoľvek nezľavnených produktov. Zároveň sa môžete tešiť na množstvo ďalších výhod, nechajte sa prekvapiť!

MANAŽMENT

Máte na nás otázky? Neváhajte nás kontaktovať.

JANA PECSÉRKE KUBRANSKÁ

Prevádzková riaditeľka a konateľka

kubranska@ozeta.sk

ZUZANA LEPONIOVÁ

Riaditeľka nákupu a logistiky

leponiova@ozeta.sk

TOMÁŠ GAŠPIERIK

Marketingový riaditeľ

gaspierik@ozeta.sk

PAVLA BUŠTOVÁ

Prevádzková manažérka pre ČR

bustova@ottoberg.cz

ROMANA BELEŠOVÁ 

Merchandiser, školiteľ

belesova@ozeta.sk


UŽITOČNÉ DOKUMENTY