TRI VÝNIMOČNÉ LIMITKY

23.04.2019

Každý jeden oblek, ktorý prejde rukami našich šikovných krajčíriek a krajčírov, musí spĺňať vysoké štandardy, ku ktorým sme sa pri vzniku našej značky zaviazali. Vytvoriť teda niečo, čo sa od našich "bežných" oblekov odlíši, nie je nič jednoduché.

Pre sezónu jar/leto 2019 sme pripravili v limitovaných edíciach jeden oblek a dve saká, ktoré sa, napriek tomu, tak trochu vymykajú - vysoká kvalita spracovania síce zostáva, no už na prvý pohľad vidíte, že je niečo inak.

Predstavujeme vám hviezdy našej tohtoročnej kolekcie:

Oblek vo farbe "Electric Blue"

Toto je naozajstný "Eyecatcher", v ktorom budete doslova neprehliadnuteľný!

Muži milujú modré obleky už desiatky rokov, nikdy však tento trend nebol tak silný, ako sa to prejavuje posledné roky. Nie je však modrá ako modrá a tento odtieň je toho perfektným dôkazom.

"Electric Blue" je skutočne žiarivou a výraznou verziou modrej, akú skutočne nenájdete na každom druhom mužovi v biznis centrách.

Ide naozaj o výrazný odtieň, preto ho kombinujte len s neutrálnymi farbami. Ak chcete, aby oblek pôsobil ľahko a vyzerali ste moderne, doplňte ho len bielou košeľou bez kravaty (hladkým tričkom) + mokasínami , prípadne jednoduchými koženými teniskami.

Ľanové sako vo farbe "camel"

Toto je náš horúci tip na váš najobľúbenejší kúsok sezóny.

Ľan je na leto najvzdušnejší materiál, navyše má ako jediné textilné vlákno chladivý efekt. Vďaka prímesi elastanu je toto sako komfortné a menej krčivé ako 100% ľan, aj keď krčivosť nie je v tomto prípade vadou, ale typickou vlastnosťou, ktorá tvorí jeho charakteristický letný vzhľad.

Zvolili sme klasickú farbu "camel", ktorá najlepšie vyzerá s jednoduchým bielym tričkom z mercerovanej bavlny, modrými jeansami akéhokoľvek odtieňa a univerzálnymi koženými bielymi teniskami.

Staroružové ľanové sako

Káro a "Glencheck" sú jednoznačne najtrendovejšie vzory tejto sezóny. Čím väčšie káro a výraznejšia farba, tým ležérnejšie look pôsobí. Pre zákazníkov, ktorí hľadajú naozaj zaujímavé a netradičné sako, v ktorom sa odlíšia, bude tento model jednou z prvých volieb!

Farba saka je natoľko výrazná, že sa najlepšie znáša s neutrálnymi odtieňmi nohavíc ako je biela, off-white, béžová alebo kamelová. Na kombináciu je najvhodnejšia biela ľanová košeľa alebo jednoduché biele tričko z mercerovanej bavlny.

Pokiaľ sako chcete využiť aj na formálnejší styling, voľte kravatu "tón v tóne" alebo kravatu neutrálnej farby.

Všetky tieto kúsky nájdete v našej predajni v OC Chodov Praha!