PERFEKTNÉ PONOŽKY NA KAŽDÚ PRÍLEŽITOSŤ

06.07.2018

Prečo sme sa rozhodli písať práve o ponožkách? Pretože sú to jednoducho podceňovanými kúskami oblečenia. Pritom by ste neverili, ako správne vybraté ponožky dodajú šmrnc vášmu outfitu. Výber ponožiek už nemusí byť len bezmyšlienkové siahnutie do zásuvky. Popustite uzdu svojej kreativite a experimentujte s nami.


K OBLEKU

Formálne ponožky sú ideálnou voľbou k pracovanému outfitu aj na slávnostné príležitosti ako sú svadby, stretnutia, večierky. Vhodné sú neutrálne a tmavšie odtiene, ktoré sú univerzálne.


KEĎ JE TEPLO

V letnom období je zvyčajne horúco, preto treba siahnuť po materiáloch, ktoré dýchajú. Keď nechcete, aby sa z vašich nôh šíril nepríjemný zápach, voľte pri výbere ponožiek tie z bavlny, alebo z prímesou bambusového vlákna. Ponožky noste aj vtedy, ak si chcete dať mokasíny, alebo iné nízke voľnočasové topánky. Existujú do nich krátke podkotníkové ponožky, ktoré nevykúkajú cez okraj topánky a vyzerajú tak dobre i s vyhrnutými alebo krátkymi nohavicami.


PRE ZÁBAVU

Udržujte niekoľko zábavných hravých ponožiek vo svojej zbierke pre chvíle pohody, alebo jednoducho vtedy, keď sa chcete trošku odviazať. Ak vás nebude obmedzovať žiadny striktný dress kód, vytiahnite žiarivé odtiene a gýčové vzory.