NOVÁ KOLEKCIA JESEŇ/ZIMA 2018

26.09.2018

Nadčasovosť a elegancia sú síce kľúčové hodnoty značky Otto Berg, neznamená to však, že pri vysokej móde nie je priestor na experimenty. Aj preto sme si ako tohtoročnú tvár našej kolekcie vybrali úspešného motocyklového pretekára Karla Abramáha, ktorého životný štýl je skôr o motorkárskych kombinézach, adrenalíne a vysokej rýchlosti, než o smokingoch a oxfordkách.

Skúsenosti, ktoré sme pri tvorbe limitovanej edície obleku Karla Abraháma nadobudli, sme následne úspešne pretavili do našej novej kolekcie jeseň/zima 2018.

Elegancia a šport idú dokopy

Kľúčom pri tvorbe našej novej kolekcie bolo aplikovať všetko, čo sme sa zo spolupráce s Karlom naučili, no zachovať pri tom to, čo značku Otto Berg vystihuje. Preto sa mnohé odevy z kolekcie vyznačujú zaujímavými športovými prvkami, neprvoplánovo ukrytými pod uhladeným, minimalistickým zovňajškom. Separátne saká a kabáty sme obohatili o nylonové vsadky s kapucňou, ktoré sú odnímateľné a nijak teda neohrozujú celý elegantný look. Zároveň sme kolekciu obohatili o niekoľko kratších športových zvrchníkov z funkčných materiálov, ktoré vás dokonale ochránia pred chladom. Možno aj na motorke.

Samozrejme, nadčasová elegancia má svoje hranice, ktoré pri každej novej kolekcii testujeme, no neprekračujeme. V ponuke teda tradične nájdete bohatú ponuku exkluzívnych oblekov a separátnych sák zo špičkových materiálov, cez kvalitné košele z "two-fly" bavlny a minimalistické svetre z merino vlny v prevedení Garmend dyed, až po mimoriadne elegantné mestské kabáty. Tie sa túto sezónu vyznačujú modernou vyštíhlenou siluetou, pričom je vďaka flaušu s prímesou elastanu, resp. materiálu na princípe pleteniny zachovaný maximálny komfort.

Pre pánov, ktorí sa pripravujú na plesovú sezónu, máme pripravený tradične aj špičkový smoking.