KOLEKCIA OTTO BERG JAR/LETO 2018

06.03.2018

Na novú jarnú sezónu pripravila značka OTTO BERG kompaktnú kolekciu, z ktorej si verní zákazníci môžu vytvoriť veľa zaujímavých oufitov na pracovné stretnutia ale aj na zaslúžené chvíle relaxu.

Kolekcia rešpektuje potreby moderného mestského zákazníka a ponúka mu nové kúsky na oživenie šatníka v súlade s aktuálnymi svetovými trendmi:

TECHNICAL OUTWEAR

Nové jarné plášte a bundy sú charakteristické použitím ľahkých materiálov s funkčnými úpravami, ktoré zaručujú nepremokavosť v jarnom daždi. Nekrčivú úpravu, prípadne "memory efekt" oceníte pri zbalení do príručnej batožiny. U zvrchníkov sa najviac prejavuje fúzia elegantných a športových prvkov, typických pre poslednú dekádu.

BLUE BLUES

Odtiene modrej sú opäť favoritom sezóny. Ich paleta je takmer nekonečná - od hlbokej "navy" na business oblekoch a úpletových polopodšitých blejzroch s nakladanými vreckami, cez odtiene kráľovskej modrej, petrolejovej až po svetlomodré letné bavlnené saká a nohavice vyrobené technológiou "garment wash".

SUIT OF EVERY SHADE

Toto leto bude to pravé obdobie, kedy môžete stereotyp šedej a modrej vystriedať oblekom zaujímavej výraznej farby. Aj najvýraznejší farebný odtieň vyzerá na letnom bavlnenom materiáli mužne. Farebný oblek najlepšie vynikne so snehobielou košeľou a mokasínami bez ponožiek. Istotou sú biele kožené tenisky a jednoduché tričko. Ak si netrúfnete na celý oblek, oživte svoj letný šatník aspoň separátnym sakom, alebo chinos nohavicami novej sviežej farby.

VERTICAL STRIPES

Aj keď trend minimalizmu a jednofarebných materiálov naďalej pretrváva, túto sezónu sa opäť dostávajú na výslnie dezény. Najvýraznejším predstaviteľom tohto trendu je modré úpletové sako s jemným kriedový prúžkom a kontrastnými svetlými gombíkmi. Dobrou správou je, že tento dezén nielen priťahuje pohľady, ale robí Vás vyšším a štíhlejším!

BIG CHECKS

Druhým výrazným dezénom je okenné káro. V kolekcii sa objavuje na obleku so špicatou klopou a na separátnom saku, kde je káro vytvorené kontrastnými priadzami s buklé efektom. Do sák s výrazným dezénom voľte hladkú košeľu, prípadne jednofarebnú kravatu.

MID - WASH DENIM

Na sezónu jar/leto 2018 ponúka OTTO BERG nové typy džínsových nohavíc pod vlastnou značkou. Vedľa tmavých, univerzálnych "raw jeans" určite oceníte novinku - odtieň indiga v stredne intenzívnom opraní, ktorý bol hitom európskych prehliadok na túto sezónu.

SIMPLY SWEATERS

Vedľa širokej škály nových košieľ môžete svoje nové sako v jarných mesiacoch doplniť jednoduchým bavlneným pulóvrom v jemnej štruktúre. Na okolie budete pôsobiť veľmi moderne a zároveň si užijete komfort bez goliera košele.