KAREL ABRAHAM A OTTO BERG

03.09.2018

Je to muž, ktorému slovo strach príliš veľa nehovorí. Inak by asi tento milovník adrenalínu ani nemohol jazdiť prestížny seriál MotoGP, kam sa skutočne dostanú ten tí najlepší z najlepších, a uháňať rovinkami pretekárskych okruhov v rýchlostiach cez 320 km/h.

Karel miluje rýchlosť a každý deň hľadá spôsob, ako byť lepší. Keď práve nepreteká, môžete ho vidieť skákať padákom alebo strieľať zo zbraní, ktoré sú jeho veľkým koníčkom. A popri MotoGP si trúfol aj na univerzitné štúdium. Jednoducho muž, ktorý nikdy nestojí na mieste a je odhodlaný pozrieť sa akejkoľvek výzve do očí.

Najprirodzenejšie spojenie

Tieto jeho vlastnosti nami rezonovali dlhé roky. Cítili sme, že OTTO BERG a Karel Abrahám k sebe akoby patrili. Rovnako my, ako aj Karel, milujeme rýchlosť, dynamiku, máme ten správny drive a energiu na to, aby sme robili výnimočné veci. Videli sme v ňom to, čo sa ako značka snažíme reprezentovať už od svojho vzniku.

Preto sme ani nevideli inú možnosť, ako Karla osloviť. Výsledkom je limitovaná edícia obleku, ktorý vystihuje všetko, čím je Karel Abrahám jedinečný a ktorý dovolí cítiť sa jedinečne každému, kto si ho oblečie.

Keď sme potom videli, ako sa Karel v našom obleku preháňa na zadnom kolese svojej motorky po Masarykovom okruhu v Brne, vedeli sme, že sme si vybrali správne.

Ako Karel pózoval pred objektívom a jazdil po okruhu v obleku si môžete pozrieť v tomto videu.

Jediný svojho druhu

Karel Abrahám nie je hocijaký muž. Limity nepozná, strach je pre neho cudzie slovo. Rovnako vnímame aj našich zákazníkov - ako mužov činu, ktorí sa snažia o dokonalosť v každom ohľade a pritom nestrácajú nič zo svojej individuality.

To boli tie najdôležitejšie veci, na ktoré sme mysleli, keď sme oblek z tejto edície vymýšľali. Je tmavomodrý, má moderný, zúžený strih a je zo 100% vlny, vďaka čomu je vhodný pre každé ročné obdobie. Aby sme dodali na vrch obleku tú správnu čerešničku, pripravili sme k nemu aj exkluzívnu edíciu doplnkov s jemnými motorkárskymi vzormi - konkrétne ide o hodvábne kravaty a vreckovky, vzorované Fusakle a manžetové gombíky.