AKO SKRYŤ VÄČŠIE BRUŠKO?

10.01.2018

Po sviatkoch, ale určite aj mimo nich, sa vám pár tipov a rád určite zíde.

Vytŕčajúce bruško je jedna z vecí, ktoré zväčša ženy na mužoch považujú za najmenej sexi, resp. skôr za veľmi nesexi. Mnoho mužov s týmto problémom bojuje, no faktom je, že genetiku niekedy jednoducho naozaj nie je možné oklamať, a to ani hodinami vo fitku či držaním diéty. Preto sa niektorým z vás môže zísť pár tipov smerujúcich k tomu, ako toto trošku väčšie bruško zamaskovať.

  1. Pásiky - tento trik asi väčšina z vás pozná. Pozor! V žiadnom prípade nie horizontálne, ale vertikálne pásiky. Čím tenšie a hustejšie, tým lepšie.
  2. Tmavé farby - to asi tiež poznáte.
  3. Vrstvenie - vhodnými sú napríklad tmavá košeľa alebo sveter, tmavé sako alebo blejzer. Dôležité je vrstviť podobné odtiene zvolenej tmavej farby.
  4. Vesta je celkom príjemným a štýlovým spôsobom, ako zakamuflovať trošku väčšie bruško.
  5. Veci, ktoré nosíte, by nemali byť zbytočne široké (ak si myslíte, že širšími vecami zakryjete svoju šírku, ste na omyle), ale ani príliš úzke, nebodaj obtiahnuté.
  6. Noste vršteky s dlhými rukávmi. Tie s krátkymi, prípadne dokonca bez rukávov, iba zvýrazňujú vaše vytŕčajúce brucho a upriamujú naň pozornosť.
  7. Ak máte radi vzory na oblečení, tak voľte menšie vzory a umiestnené čo najďalej od seba, nie príliš nahusto. To tiež opticky vaše brucho zmenší.

Dodržiavajte týchto pár rád a uvidíte, že budete vyzerať, a teda aj sa cítiť o čosi lepšie. V žiadnom prípade sa nespoliehajte na vťahovanie brucha, to sa dá tak akurát na potreby fotografovania.

Mimochodom, dnes existujú sťahovacie pásy aj pre mužov a napriek akýmkoľvek predsudkom, niekedy dokážu naozaj zázraky... ;-)