AKO SA OBLIECŤ NA PRVÉ RANDE?

11.02.2019

Príprava na prvé rande prináša mnoho stresu aj bez výberu outfitu.

"Budem sa jej páčiť? Čo ak nie? Čo ak si nesadneme? Nebude jej vadiť môj krivý nos?"

Áno, aj takto môže vyzerať vnútorný monológ muža pri príprave na jeho veľký večer. No a do toho všetkého to oblečenie.

"Musíš vyzerať, že si na tom záleží. Ale nie príliš, nesmieš zase vyzerať, že ti na tom záleží až moc. A nesmieš ju zatieniť. Musí vyzerať lepšie ako ty."

Z toho by sa jeden zbláznil.

Aj preto sme sa rozhodli v tomto článku raz a navždy rozlusknúť otázku, ako by sa mal muž správne obliecť na prvé rande.

Oblečte sa na príležitosť

Polovicou úspechu je v tomto prípade obliecť sa vhodne k miestu, kam svoju potencionálnu partnerku vezmete. V obleku a motýliku na voľnočasovej prechádzke budete predsa len asi vyzerať podivne. Základným predpokladom pre výber outfitu je potom držať sa nadčasových základov, ktoré fungujú, budú vyzerať dobre aj za 100 rokov a zároveň nezatienia vašu partnerku.

Večera v dobrej reštaurácii

Vraví sa, že muž by mal byť na prvom rande nad vecou, ale zároveň by mal ukázať, že mu na tom záleží. A to isté platí aj pre váš outfit. Vziať si, hoci do výbornej reštaurácie, na prvé rande oblek, by nemuselo urobiť úplne dobrotu. Odľahčite teda svoj elegantný štýl a vezmite si separátne sako a nohavice v rozličných farbách. Nesmrteľnou kombináciou je tmavomodré sako so šedými alebo camel nohavicami.

Pivo v bare

Bar je predsa len vhodnejším miestom, kde ukázať trochu zo svojho "horšieho" ja. Nesmrteľnou kombináciou, ktorá bude vždy v očiach žien extrémne sexy, je dať to na Jamesa Deana - biele tričko a kožená bunda, tmavé nohavice a biele/čierne tenisky. Outfit, ktorý hovorí vlastnou rečou.

Ak to predsa len nie je váš štýl, vymeňte koženú bundu za ľahký športový blazer. Efekt bude podobný.

Prechádzka

Je to prvé rande, chcete teda pochopiteľne vyzerať čo najlepšie. Zároveň však spoločný čas trávite chôdzou, preto je nutné zameriať sa aj na komfort samotného outfitu. V tomto prípade budú vašim najlepším priateľom bavlnené voľnočasové chinos s čistými teniskami, doplnené košeľou a jednoduchým svetrom.


Na čo si dať pozor a čomu sa vyhnúť

Aj najlepšie oblečený muž urobí príšerný dojem, pokiaľ nemá dostatočnú hygienu. Pekná vôňa, deodorant, vytrhané chĺpky a pokiaľ možno aj čerstvý strih vám hneď z úvodu pridá niekoľko bodov navyše.

Pri výbere outfitu sa rozhodne vyhnite tričkám s "vtipnými" nápismi alebo politickými odkazmi. Pôsobí to nedospelo, nezrelo a mnohé ženy to automaticky odradí. Očakávala totiž muža.

A napokon, bavte sa. Môžete vyzerať ako z katalógu, no napokon je to stále len o vás. Ukážte jej to, kým ste, oceňte ju, počúvajte ju, rozosmejte ju a sme presvedčení, že rande napokon dopadne presne podľa vašich predstáv.