AKO BYŤ TÝM NAJŠTÝLOVEJŠÍM HOSŤOM NA SVADBE? (2. ČASŤ)

22.05.2018

Minule sme si povedali pár zásad, teraz to poďme trošku "rozpitvať".

Takže teda najlepšie oblek - je to predsa len spoločenská udalosť. Ale nemusíte byť úplne "na vážno", pokojne sa pri obliekaní sa na svadbu uvoľnite a siahnite po niečom, v čom vás často nevidia. Napríklad po netradičnej farbe kravaty či motýlika, po štýlovej veste ap. Bude to potešením a prekvapením najmä pre mladomanželov, ktorí vás pozvali. Nemáme na mysli priamo na mieste, tam sa na to nezamerajú, ale na fotkách si po svadbe všimnú aj detaily a bude pekné, ak im udriete do očí niečím, čo by u vás tak celkom nečakali.

Mimochodom, veľmi pekné je, ak pri obliekaní sa myslíte na farebnosť, ktorú mladomanželia na svoju svadbu zvolili. Všímajte si farby pozvánky, ktoré už zväčša naznačujú, v akých odtieňoch sa bude svadba niesť. Ak sa pokúsite dopasovať svoje oblečenie k týmto farbám bude to nielen veľmi pozorné, ale aj na fotkách budete pôsobiť najprirodzenejšie a najvhodnejšie to daného prostredia. Vašu pozornosť navyše mnohí ocenia!

Idete na svadbu vy + 1? To, že by ste sa k dáme mali farebne dopasovať, je prežitkom! Zabudnite na to, že ak má vaša partnerka zelené šaty, musíte mať aj vy zelenú kravatu. Obliekame sa podľa toho, čo pristane našej pleti, postave ap. a nie našej partnerke. Jediné, čo by ste mali mať zladené, je štýl. Teda ak vy oblek, tak ona koktailky.

Niekoľko inšpirácií nájdete aj v našom svadobnom lookbooku.