6 POVINNÝCH ZIMNÝCH DOPLNKOV

15.01.2018

Doplnky pomôžu dotvoriť akýkoľvek outfit k absolútnej dokonalosti. Či už idete do práce, alebo na rande, prechádzku či dlhší výlet, týchto pár užitočných spoločníkov by vám nemalo chýbať. Prečo?

1) Rukavice

V zime by mali byť rukavice samozrejmosťou. Nielen preto, že dotvárajú štýl, ale najmä pre ich reálny úžitok. Chránia kožu (a tá na rukách zvykne prezrádzať aj vek mužov, nielen žien), prispievajú ku komfortu a pocitu tepla a v neposlednom rade plnia aj istú hygienickú bariéru, čo ocenia najmä tí, ktorí cestujú verejnou dopravou.

2) Peňaženka

Možno si pomyslíte, že je to samozrejmosť, ale existujú dokonca aj muži, ktorí nosia peniaze vo vreckách. V zime o to radšej, že majú tých vrecák viac (nohavice, kabát, bunda...). Peňaženka je naozaj povinná - nielen v zime - pričom si môžete ľubovoľne zvoliť, či vám viac sedí klasická kožená alebo látková ap.


3) Kabela

Kabela je krásny štýlový doplnok, za ktorý sa žiadny muž nemusí hanbiť. Ak so sebou potrebujete nosiť napríklad tablet, nabíjačku od mobilu, od tabletu, prípadne nejaké väčšie hygienické potreby... čokoľvek, voľte radšej kabelu ako mať to vo vreckách.


4) Čiapka alebo klobúk

Táto téma si zaslúži samostatnú kapitolu a pozornosť. Hlava predstavuje vážne tepelné úniky, ktorým v týchto zimných dňoch nemožno čeliť! Klobúk alebo čiapka sú povinnou výbavou!


5) Slnečné okuliare

Zima vie byť neskutočne krásna. Keď nasneží a slniečko svieti obvlášť. Vtedy je čas siahať opäť po slnečných okuliaroch, nie iba v lete!


6) Hodinky

Už ste si zvykli meškať, pretože z mobilu telefonujete a nesledujete si čas? Zaobstarajte si hodinky aj na ruku. Je to veľmi štýlový a v neposlednom rade úžasne praktický doplnok, ktorý z vás opäť urobí kráľa presnosti!

Na všetkých týchto doplnkoch je úžasné to, že sú maximálne praktické a nájdete ich v najrôznejších štýloch. Hodia sa preto k čomukoľvek, čo si oblečiete. Nezabúdajte na ne!