5 TIPOV NA VIANOČNÝ DARČEK PRE ELEGANTNÉHO MUŽA

07.12.2018

Jeho kyslý výraz počas minulých Vianoc vám napovedal, že s kozmetickou sadou z drogérie spokojný nebol a potichu túžil po niečom inom?

Nuž, s mužmi a vianočnými darčekmi to nie je vždy jednoduché, dvojnásobne ak ide o náročných, štýlových mužov.

Aj preto sme pre vás pripravili článok s piatimi tipmi na vianočný darček, ktoré sú svojim spôsobom stávkou na istotu, napriek tomu však zaručene potešia každého muža, túžiaceho vyzerať dobre. Tu sú:

1. Ponožky

Väčším klišé sme síce asi začať nemohli, no čítajte prosím ďalej. Tento rok zabudnite na ponožky s vianočnými vzormi a kvázy "vtipné" ponožky a darujte mu radšej zásobu konzervatívnych ponožiek v neutrálnych farbách, ktoré perfektne zapasujú k jeho oblekom. Nie sú totiž ponožky ako ponožky.

2. Biela košeľa

Je oblečenie, ktoré už za polroka nebude trendy. Potom sú nadčasové klasiky, ktoré budú trendy aj za 30 rokov. Nasledujú absolútne módne legendy, ktoré vyzerajú dobre na každom a fungujú už stáročia. Potom dlho nič a potom je biela košeľa.

Ak by mal mať šatník svoje stálice, tak biela košeľa je potom sama o sebe jeho chrbtovou kosťou. A kto má teda rád módu a rád vyzerá dobre, ten bielu košeľu vždy ocení.

3. Hodvábny alebo vlnený šál

Kto sa zaujíma o módu, ten vie, že v elegantnej pánskej móde sa tajomstvo skrýva v detailoch. Elegantná móda je totiž relatívne striktná a neponúka príliš veľa možností, ako sa odlíšiť. Preto sú to práve doplnky, čo dáva mužom priestor urobiť veci "inak".

V období Vianoc je pochopiteľne ideálnym doplnkom pod stromček šál. Zamerajte sa ale na kvalitné materiály, ktoré ho ochránia pred zimou a zároveň nebudú dráždiť. V neutrálnych farbách, aby perfektne sadli k jeho zimnému plášťu.

4. Základné tričká

Basic tričká sú ako maslo v chladničke. Nikto poriadne nevníma, že tam je, ale aj tak po ňom napokon človek siahne najčastejšie. Pretože jednoducho chutí dobre.

Tričko z kvalitnej bavlny v neutrálnych farbách je jednoducho kráľom voľnočasového štýlu, je extrémne pohodlné a ak mužovi dobre padne, získa si nejeden obdivný pohľad.

5. Vlnený plášť v menej tradičnej farbe

Každý štýlový muž má vo svojom šatníku minimálne jeden plášť alebo kabát. Je však viac ako vysoko pravdepodobné, že je čierny alebo šedý. Zima farbám nepraje, aspoň v očiach väčšiny mužov.

Skúste ho však prekvapiť plášťom v legendárnej farbe camel alebo v nedocenenej hnedej a uvidíte, aký vám bude vďačný a to pravdepodobne aj niekoľko rokov.