5 MÓDNYCH PRVKOV, KTORÉ BY NEMALI CHÝBAŤ VO VAŠOM ZIMNOM ŠATNÍKU

15.11.2018

Ak patríte do skupiny ľudí, ktorá si myslí, že vybrať vhodný darček pre muža pod stromček je náročné, tento článok bude pre vás ako stvorený. Ono to totiž zase tak náročné nie je, je len dôležité pozerať sa správnym smerom. A neodbyť si to zase fľašou alebo darčekovým setom kozmetiky.

Tu je 5 tipov, ako na Vianoce zaručene potešiť každého muža, ktorému nie je jedno, ako vyzerá:

Vlnený plášť

Žiadny zimný šatník nie je kompletný bez poriadneho plášťa. Zimný plášť je absolútnou stálicou v módnom svete už viac ako dve storočia a pravdepodobne to ani nikdy nebude inak. Či už zvolíte ikonický plášť vo farbe camel, alebo sa rozhodnete pre inú farbu, vždy bude dobrou voľbou.

Špeciálne záležať si dajte pri voľbe materiálov. Vlna je nie náhodou označovaná ako materiál na štyri ročné obdobia a s istotou vás počas celej zimy krásne zahreje.

Kožená bunda

Absolútny opak vlneného plášťa, no napriek tomu si oba tieto módne prvky vo vašom šatníku zaslúžia svoje miesto. Kožená bunda má narozdiel od elegancie plášťa úplne iný charakter, štýlového muža, hodného pozornosti, ho však z vás urobí minimálne rovnako.

Kombinujte napríklad s bielym tričkom na štýl James Deana, ale pokojne aj s košeľou, pulóvrom, kardiganom či rolákom. Vlastne prakticky s čímkoľvek. Kožená bunda je jednoducho univerzálna bomba, ktorá vás navyše v zime zahreje.

Vlnený oblek

Pokiaľ ide o zimu, jeden materiál vyniká nad zvyškom - vlna. Príjemný hrejivý pocit v kombinácii s priedušnosťou tohoto materiálu z neho robí dokonalého spoločníka nielen do chladu, ale prakticky na celý rok. Ak teda práve vyberáte oblek, vlna je voľbou č.1.

Rolák

Nie každý módny prvok dokáže upútať každé oko a pôsobiť sofistikovane zároveň - tieto dve charakteristiky sa zdanlivo navzájom vylučujú. Výnimkou potvrdzujúcou pravidlo je rolák.

Rolák dodá každému mužovi charizmu premýšľajúceho, inteligentného muža, ktorý vie, čo chce. Ak sa teda v tejto charakteristike sami vidíte, rolák je skvelým spôsobom, ako svoju osobnosť oblečením podčiarknuť.

Šál

Nie všetci muži nosia šále. Často argumentujú tým, že šál nepôsobí úplne mužne, nie je vždy úplne praktický, nemusí zapasovať do outfitu a že ho vlastne ani nepotrebujú.

Tieto slová môžu byť pravdivé, znamenajú však v tom prípade jediné - že ste nevybrali správny šál. Kvalitný vlnený alebo hodvábny šál je príjemný na nosenie, krásne zahreje a vzhľadom na nekonečné možnosti viazania a farebných kombinácií je ľahké nakombinovať ho presne tak, aby dokonale zapasoval k vášmu obľúbenému kabátu.