BLOG

Prečítajte si, čo je nové
 

Viete prečo milujeme svoju prácu? Pre ľudí, s akými sa v nej stretávame. Vy, naši zákazníci, ktorých stretávame v našich predajniach na Slovensku a v Českej republike, ste nám často naozajstnou inšpiráciou. Preto, v čase blížiacich sa Vianoc, sme sa rozhodli poďakovať sa vám a odmeniť vás za vašu vernosť.

Príďte si nakúpiť v piatok alebo cez víkend 23.11 - 25.11. a vyberte si novú bundu so zľavou až 30%. Zľava platí len v tieto dni počas akcie Black Friday, a to na celý nezlacnený sortiment búnd.Tešíme sa na Vás!

Ak patríte do skupiny ľudí, ktorá si myslí, že vybrať vhodný darček pre muža pod stromček je náročné, tento článok bude pre vás ako stvorený. Ono to totiž zase tak náročné nie je, je len dôležité pozerať sa správnym smerom. A neodbyť si to zase fľašou alebo darčekovým setom kozmetiky.

V minulosti k pánskemu obleku neodmysliteľne patrili aj vesty. Jednalo sa o absolútnu samozrejmosť pánskeho formálneho odevu. Postupne sa však aj cez rôzne módne výkyvy začali z pánskych šatníkov vytrácať. Napriek tomu sa jedná o kúsok, ktorý rozhodne stojí za to mať.

Akokoľvek tomu nechceme veriť, leto je dávno za nami a jeseň sa začína prejavovať v celej svojej kráse. Dobrou správou je, že jesenné počasie je perfektným základom pre módne kombinácie bez kompromisov a jeseň ako taká je teda najštýlovejším ročným obdobím v roku. Ale pozor len v prípade, že ste na ňu adekvátne vybavený.