BLOG

Prečítajte si, čo je nové
 

Šatník každého muža by mal byť prioritne vybavený univerzálnymi prvkami, ktoré zvládnu prakticky každú situáciu. A akokoľvek sú džíny pohodlné a máme ich radi, o úplnej univerzálnosti sa hovoriť v ich prípade nedá. Preto prichádzajú na rad klasické bavlnené chinos.

Nový rok bol odjakživa pre mnohých mužov symbolickou príležitosťou, kedy začať robiť veci inak. Je však niekoľko týždňov po silvestrovskej noci a väčšina z našich predsavzatí je dávno "ta-tam".

Hoci je smoking významným a prakticky nevyhnutným prvkom pánskej módy, udalostí, ktoré sú pre jeho nosenie vhodné, je v živote každého človeka nanajvýš niekoľko za rok.

Najlepšou vecou na práci v rámci značky Otto Berg ste práve vy - naši zákazníci. Dennodenne sa vďaka vám v našich predajniach stretávame s úžasnými príbehmi, ktoré nás inšpirujú do ďalšej práce a dobíjajú nás energiou. Preto sme sa teraz, v čase januárových výpredajov, kedy je možné časť sortimentu značky Otto Berg získať za skutočne zaujímavé...

Tých pár dní medzi Vianocami a Silvestrom je jednak výbornou príležitosťou na sebareflexiu za celým rokom a tiež časom, kedy by ste mali tráviť čas so svojimi milovanými. Popritom si však určite nájdite čas aj na návštevu jednej z našich predajní Otto Berg.

Viete prečo milujeme svoju prácu? Pre ľudí, s akými sa v nej stretávame. Vy, naši zákazníci, ktorých stretávame v našich predajniach na Slovensku a v Českej republike, ste nám často naozajstnou inšpiráciou. Preto, v čase blížiacich sa Vianoc, sme sa rozhodli poďakovať sa vám a odmeniť vás za vašu vernosť.