BLOG

Prečítajte si, čo je nové
 

Každý muž by mal minimálne do istej miery riešiť to, ako prezentuje seba a svojich blízkych, špeciálne svoju partnerku - a to nielen svojim správaním, ale aj tým, čo má na sebe. Oblečenie, ktoré nosíme, totiž odovzdáva odkaz a hovorí príbeh o tom, kto sme, kam smerujeme a ako vnímame svet.

Pojem športová elegancia bol v módnom svete dlho považovaný za oxymoron a niečo, čo vlastne neexistuje. Potom ale, niekedy okolo roku 2011, prišiel veľký trend, kedy manažéri a pracovníci z korporátov začali cestou do práce navštevovať posilňovňu a logicky tomu prispôsobovali svoje outfity. Až si zrazu niekto povedal, že to vlastne vôbec nevyzerá...

Muži, ktorí sa radi obliekate elegantne, zbystrite pozornosť. Značka OTTO BERG otvára na Slovensku svoj prvý outlet. Vaše obľúbené kúsky tak môžete získať lacnejšie nielen počas výpredajov, ale po novom po celý rok!

Pýtame sa sami seba, prečo je táto téma vlastne témou. Nuž, v posledných rokoch rastú samozvaní guru zvádzania ako huby po daždi, ktorí tvrdo deklarujú, že za ženu sa jednoducho na prvom rande neplatí - podľa nich je práve to často rozdiel medzi úspechom (čokoľvek to znamená) a neúspechom. V očiach žien tým údajne naberiete na hodnote, pretože...

Šatník každého muža by mal byť prioritne vybavený univerzálnymi prvkami, ktoré zvládnu prakticky každú situáciu. A akokoľvek sú džíny pohodlné a máme ich radi, o úplnej univerzálnosti sa hovoriť v ich prípade nedá. Preto prichádzajú na rad klasické bavlnené chinos.

Nový rok bol odjakživa pre mnohých mužov symbolickou príležitosťou, kedy začať robiť veci inak. Je však niekoľko týždňov po silvestrovskej noci a väčšina z našich predsavzatí je dávno "ta-tam".