BLOG

Prečítajte si, čo je nové
 

Letné počasie je pre mužov, ktorí milujú nadčasovú eleganciu, tým najťažším obdobím v roku. Obzvlášť v týchto horúčavách je móda ako taká minimálne takou výzvou, ako snaha bezproblémovo zaspať či snaha sústrediť sa pri práci.

Je niekoľko zásad, ktoré správny gentleman dodržiava. Vlastne, je ich na desiatky či stovky, ale tých naozaj dôležitých je niekoľko. Pozrite sa na ne s nami a buďte za gentlemana.

Prečo sme sa rozhodli písať práve o ponožkách? Pretože sú to jednoducho podceňovanými kúskami oblečenia. Pritom by ste neverili, ako správne vybraté ponožky dodajú šmrnc vášmu outfitu. Výber ponožiek už nemusí byť len bezmyšlienkové siahnutie do zásuvky. Popustite uzdu svojej kreativite a experimentujte s nami.

Polokošeľa či polo tričko je jednoznačne jedným z najobľúbenejších letných kúskov v pánskom šatníku. Tak si naň posvieťme.

Ide o jednu z najlepších kombinácií, ale tiež má pár pravidiel. Pri tejto téme vychádzame z dvoch základných predpokladov - každý muž má doma niekoľko košieľ a niekoľko džínsov. Alebo minimálne jedny. A džínsy s košeľou predstavujú naozaj dobrú kombináciu! Môže pôsobiť formálnejšie alebo viac voľnočasovo, odvíja sa to od toho, ako a čo konkrétne...