BLOG

Prečítajte si, čo je nové
 

Letné počasie je pre mužov, ktorí milujú nadčasovú eleganciu, tým najťažším obdobím v roku. Obzvlášť v týchto horúčavách je móda ako taká minimálne takou výzvou, ako snaha bezproblémovo zaspať či snaha sústrediť sa pri práci.

Jednou z najväčších radostí ale aj strastí každého muža, chystajúceho sa na svadbu (a to je jedno, či v pozícii ženícha alebo svadobčana), je výber vhodného obleku. Koniec koncov, je to svadba, minimálne pre dvoch z prítomných najdôležitejší deň ich života a preto váš outfit nie je niečo, čo by malo zostať zanedbané.

Vlna je jedným z najobľúbenejších materiálov v rámci pánskej módy. Vďaka svojim vlastnostiam prakticky neexistuje oblečenie, na ktoré by sa vyslovene nehodila. Zároveň ide aj o materiál kvalitný, pevný a ako nadpis článku napovedá, vhodný na nosenie po celý rok.

Bavlnu si zamilovali ľudia po celom svete. Je to veľmi príjemný materiál, ktorý môžete nosiť počas celého roka. Je príjemný na dotyk, udržuje vás v komforte počas horúcich dní a naopak zahrieva počas studených dní. Je hypoalergénny, ľahko sa oň stará a vyperiete ho bez problémov v svojej práčke. Je pevný, odolný a dobre sa s ním pracuje aj...

Pokiaľ ide o komfort v horúcich letných dňoch, ľan bude vašou najsilnejšou zbraňou. Milovaný materiál, preslávený svojou priedušnosťou, vám s blížiacimi sa horúčavami v šatníku jednoducho nemôže chýbať.

Dvojciferné čísla na teplomeroch prišli tento rok oveľa skôr, než sme očakávali, neznamená to, že sa náš šatník musí postupne začať scvrkávať len na šortky a tričká. Sú to práve kvalitné prírodné materiály, ktoré nám vďaka svojim vlastnostiam dovolia žiť bez módnych kompromisov počas celého roka, aj napriek najväčším horúčavám.

Každý jeden oblek, ktorý prejde rukami našich šikovných krajčíriek a krajčírov, musí spĺňať vysoké štandardy, ku ktorým sme sa pri vzniku našej značky zaviazali. Vytvoriť teda niečo, čo sa od našich "bežných" oblekov odlíši, nie je nič jednoduché.

Prechod zo zimy na jar je perfektným časom na veľkú generálku našich šatníkov. V duchu hesla kvalita nad kvantitou je skvelou príležitosťou, kedy sa zbaviť vecí, ktoré sme celý rok nenosili a urobiť tak priestor pre veci nové, ktoré môžu posunúť náš štýl opäť na novú úroveň.

Pod pojmom džentlmen si mnohí vybavíme upraveného a uhladeného muža, ktorému žiadna oblasť etikety nie je cudzia a ku každému človeku sa správa s rešpektom. Džentlmen v našich očiach otvára ženám dvere, pomáha im odložiť kabát a jednoducho povedané, vie čo sa patrí.