BLOG

Prečítajte si, čo je nové
 

Prechod zo zimy na jar je perfektným časom na veľkú generálku našich šatníkov. V duchu hesla kvalita nad kvantitou je skvelou príležitosťou, kedy sa zbaviť vecí, ktoré sme celý rok nenosili a urobiť tak priestor pre veci nové, ktoré môžu posunúť náš štýl opäť na novú úroveň.

Pod pojmom džentlmen si mnohí vybavíme upraveného a uhladeného muža, ktorému žiadna oblasť etikety nie je cudzia a ku každému človeku sa správa s rešpektom. Džentlmen v našich očiach otvára ženám dvere, pomáha im odložiť kabát a jednoducho povedané, vie čo sa patrí.

Každý muž by mal minimálne do istej miery riešiť to, ako prezentuje seba a svojich blízkych, špeciálne svoju partnerku - a to nielen svojim správaním, ale aj tým, čo má na sebe. Oblečenie, ktoré nosíme, totiž odovzdáva odkaz a hovorí príbeh o tom, kto sme, kam smerujeme a ako vnímame svet.

Pojem športová elegancia bol v módnom svete dlho považovaný za oxymoron a niečo, čo vlastne neexistuje. Potom ale, niekedy okolo roku 2011, prišiel veľký trend, kedy manažéri a pracovníci z korporátov začali cestou do práce navštevovať posilňovňu a logicky tomu prispôsobovali svoje outfity. Až si zrazu niekto povedal, že to vlastne vôbec nevyzerá...

Muži, ktorí sa radi obliekate elegantne, zbystrite pozornosť. Značka OTTO BERG otvára na Slovensku svoj prvý outlet. Vaše obľúbené kúsky tak môžete získať lacnejšie nielen počas výpredajov, ale po novom po celý rok!

Pýtame sa sami seba, prečo je táto téma vlastne témou. Nuž, v posledných rokoch rastú samozvaní guru zvádzania ako huby po daždi, ktorí tvrdo deklarujú, že za ženu sa jednoducho na prvom rande neplatí - podľa nich je práve to často rozdiel medzi úspechom (čokoľvek to znamená) a neúspechom. V očiach žien tým údajne naberiete na hodnote, pretože...