BLOG

Prečítajte si, čo je nové
 

Polokošeľa či polo tričko je jednoznačne jedným z najobľúbenejších letných kúskov v pánskom šatníku. Tak si naň posvieťme.

Ide o jednu z najlepších kombinácií, ale tiež má pár pravidiel. Pri tejto téme vychádzame z dvoch základných predpokladov - každý muž má doma niekoľko košieľ a niekoľko džínsov. Alebo minimálne jedny. A džínsy s košeľou predstavujú naozaj dobrú kombináciu! Môže pôsobiť formálnejšie alebo viac voľnočasovo, odvíja sa to od toho, ako a čo konkrétne...

Nie je nič lepšie ako vrstvenie oblečenia. Na chladnejšie jarné večeri je najvhodnejšie mať v šatníku pár svetríkov. Keď sa nás niekedy zákazníci pýtajú, čo si majú obliecť, aby mali štýl, radi odpovedáme, že sveter s výstrihom do V. Ono sa to nezdá, ale je to naozaj štýlový (a pritom tak obyčajný!) kúsok šatníka, ktorý sa líši farbami, materiálmi...

Niektorí z nás svadbám neholdujú, pretože ich považujú za príliš formálne. Veľa hodín v obleku, na ktorý nie je každý zvyknutý, prehriate alebo, naopak, vyklímované miestnosti, tanečné kreácie... Aj to sú dôvody, prečo je správna voľba obleku na svadbu - či už v pozícii hosťa, alebo priamo ženícha - veľmi dôležitá a netreba ju podceniť.

Šedé obleky sú stále veľmi obľúbené, v celosvetovom meradle dokonca stále viac a viac. Ak odhliadneme od toho, že by nutne mali byť povinnou súčasťou pánskeho šatníka, konečne po nich začínajú siahať aj tí, ktorým sa jednoducho zunovali čierne a modré obleky.