BLOG

Prečítajte si, čo je nové
 

Nie je nič lepšie ako vrstvenie oblečenia. Na chladnejšie jarné večeri je najvhodnejšie mať v šatníku pár svetríkov. Keď sa nás niekedy zákazníci pýtajú, čo si majú obliecť, aby mali štýl, radi odpovedáme, že sveter s výstrihom do V. Ono sa to nezdá, ale je to naozaj štýlový (a pritom tak obyčajný!) kúsok šatníka, ktorý sa líši farbami, materiálmi...

Niektorí z nás svadbám neholdujú, pretože ich považujú za príliš formálne. Veľa hodín v obleku, na ktorý nie je každý zvyknutý, prehriate alebo, naopak, vyklímované miestnosti, tanečné kreácie... Aj to sú dôvody, prečo je správna voľba obleku na svadbu - či už v pozícii hosťa, alebo priamo ženícha - veľmi dôležitá a netreba ju podceniť.

Šedé obleky sú stále veľmi obľúbené, v celosvetovom meradle dokonca stále viac a viac. Ak odhliadneme od toho, že by nutne mali byť povinnou súčasťou pánskeho šatníka, konečne po nich začínajú siahať aj tí, ktorým sa jednoducho zunovali čierne a modré obleky.

Na novú jarnú sezónu pripravila značka OTTO BERG kompaktnú kolekciu, z ktorej si verní zákazníci môžu vytvoriť veľa zaujímavých oufitov na pracovné stretnutia ale aj na zaslúžené chvíle relaxu.

S faktom, že spodný gombík sa necháva rozopnutý, súvisí celkom vtipný príbeh z minulosti. Anglický kráľ Eduard VII. v dobe svojho panovania zrejme celkom pribral a nedokázal zapnúť spodný gombík na svojom saku. A keďže jeho poddaným bolo trápne uraziť ho, rozhodli sa, že si spodný gombík nebudú zapínať ani oni. A tak to už ostalo.

Na novú jarnú sezónu sme pre vás pripravili sviežu kolekciu OTTO BERG, z ktorej si môžete vytvoriť veľa zaujímavých outfitov na pracovné stretnutia, ale aj na zaslúžené chvíle relaxu. Prvé kusy už nájdete v našich predajniach - tu je malá ochutnávka:

Páni, je čas prejsť si niektoré mylné predstavy o oblekoch a o tom, ako by vám mali sedieť. Prečo? Lebo ak tieto chyby robíte, pravdepodobne míňate zbytočne veľa peňazí a môžete na druhých pôsobiť nevkusne, lacno, či dokonca neprofesionálne. Každý muž môže v obleku vyzerať atraktívne a štýlovo, preto vám prezradíme najčastejšie omyly, ktoré si o...