BLOG

Prečítajte si, čo je nové
 

Doplnky pomôžu dotvoriť akýkoľvek outfit k absolútnej dokonalosti. Či už idete do práce, alebo na rande, prechádzku či dlhší výlet, týchto pár užitočných spoločníkov by vám nemalo chýbať. Prečo?

Teraz si môžete u nás nakúpiť ešte výhodnejšie. Vybrané zimné oblečenie a celú kolekciu búnd a kabátov nájdete v predajniach OTTOBERG so zľavami až 30%. Akcia platí do vypredania zásob.

Aby ste nemali stres z darčeka, ktorý nebude sedieť, alebo sa nebude páčiť, máme pre vás ďalšiu dobrú správu. Všetky darčeky zakúpené od 1.12. môžu zákazníci OTTO BERG vymeniť za iné až do konca tohto roka.

Ak si prídete pred Vianocami v OTTO BERG zakúpiť sveter, vestu alebo košeľu, získate 30% zľavu na druhý kus oblečenia z tohto sortimentu. Akcia platí od 1.12. do 24.12.2017 a nie je možné ju kombinovať s inými akciami alebo zľavami.

Cez víkend sme pre vás otvorili novú predajňu v Prahe, v OC Letňany. Nájdete tu formálne ako aj voľnočasové oblečenie pre pánov, ktorí chcú byť dokonalí v každom detajle. Navyše do Vianoc platí uvádzacia akcia, zľava 30% na sortiment kabátov a búnd. Príďte si vybrať!

Nezabudnite, že v predajniach Otto Berg nájdete vždy skvelé inšpirácie na vianočné darčeky. Obdarujte svojich najbližších kvalitným kúskom oblečenia, alebo im venujte darčekovú poukážku, aby si u nás vybrali sami. Pripravili sme pre vás poukážky v hodnote 50 a 100 €, zakúpiť si ich môžete v ktorejkoľvek predajni Otto Berg.

V porovnaní s oblekmi, ktorých farebnosť sa v business sfére napriek všetkým vplyvom sezónnych trendov stále udržuje v relatívne konzervatívnej a klasickej farebnosti s dominanciou modrých, šedých a hnedých odtieňov, je košeľa a kravata tá pravá súčasť vášho outfitu, kde môžete prejaviť svoju kreativitu, náladu a vyjadriť svoj individuálny vkus. Aj...

Chladné obdobie prináša príležitosť pre zdôraznenie osobitého štýlu a nie je na to lepší kúsok oblečenia, ako práve kabát. Móla svetových módnych značiek hovoria jednoznačne - trendom vládne nadčasovosť a elegancia. V Otto Bergu sme si preto posvietili na 3 top ikonické kabáty, ktoré v sebe tieto vlastnosti dokonale spájajú.